مرکز رشد شريف صفحه نخست

فرم تقاضاى پذيرش و راهنما

قبل از تکمیل فرم تقاضای پذیرش حتماً شرایط و مراحل پذیرش را مطالعه فرمایید.

    

راهنمای مختصر:

1- برای تکمیل فرم تقاضای پذیرش، از مرورگر فایرفاکس و گوگل کروم استفاده کنید.

2- وقتی آیکن " فرم تقاضای پذیرش" را کلیک می‌کنید فرم زیر نمایش داده می‌شود. اگر قبلاً عضو سایت شده‌اید از بخش بالای فرم وارد شوید و اگر عضو سایت نیستید از بخش پایین فرم، ابتدا عضو سایت شوید:

 3- بعد از عضویت در سایت، پیغام زیر نمایش داده می‌شود که باید آیکن "ادامه" را کلیک کنید. توجه داشته باشید که کلمه عبور را حتماً یادداشت و یا ذخیره کنید. 

4- بعد از کلیک آیکن "ادامه" فرم تقاضای پذیرش به صورت زیر نمایش داده می‌شود که باید به دقت، همه بخش‌های آن را تکمیل کنید (این فرم، قابلیت ویرایش ندارد فلذا قبل از ارسال، دقت کافی در تکمیل آن را داشته باشید):

5- بعد از تکمیل و ارسال "فرم تقاضای پذیرش" پیغام تأیید ارسال فرم برای شما نمایش داده می‌شود:

6- در پایان، به پست الکترونیک شما یک پیام مبنی بر ارسال تقاضای پذیرش ارسال می‌شود که نشان دهنده ثبت نهایی تقاضای شما در سیستم پذیرش مرکز رشد دانشگاه شریف است.

7- مراحل بعدى پذیرش از طريق پست الکترونیک و نیز بخش پيام‌ها (بعد از ورود به سایت از طریق نام کاربری) اعلام مى‌شود. احتمال دارد پیام به پوشه اسپم یا هرزنامه‌ی  پست الکترونیک وارد شود که نیاز است متقاضیان این موارد را به دقت بررسی فرمایند.

8- متقاضیانی که فرم خود را ارسال کرده‌اند، می‌توانند با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور خود، وارد سیستم شوند (آیکن قفل، بالا و سمت چپ سایت) و فرم تقاضای ارسالی و پیام‌های خود را مشاهده کنند.