مرکز رشد شريف صفحه نخست

امتياز اضافه پخش تشويقى آگهى هاى صدا و سيما براى شركتهاى دانش بنيان

بر اساس پیگیری های معاونت علمی و فناوری رییس جمهور و با همکاری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، اضافه پخش تشویقی آگهی­های صداوسیما برای تبلیغات صرفا کالاها و خدمات دانش بنیان اجرایی می شود.

بر اساس ضوابط ابلاغی سازمان صدا و سیما، شرکتهای دانش بنیان برای تبلیغات در رسانه های زیر مشمول استفاده از اضافه پخش تشویقی (تخفیف) می شوند:

1-    رادیو و تلویزیون سراسری

2-    رادیو و تلویزیون شبکه های استانی

3-    شبکه های برون مرزی

4-    برنامه های مشارکتی

5-    روزنامه جام جم

بر اساس ماده 8 ضوابط ابلاغی سال 95 ، محصولات دانش بنیان با معرفی معاونت علمی و فناوری رییس جمهور، از (80) درصد اضافه پخش تشویقی برخوردار می شوند:

همچنین بر اساس ماده (10) ضوابط ابلاغی سال 95، صاحبان کالاها و خدمات دانش بنیان در حوزه کاهش مصرف انرژی با معرفی معاونت علمی و فناوری رییس جمهور از (30) درصد اضافه پخش تشویقی (تخفیف) برخوردار هستند.

 شرکت ها و موسسات دانش بنیان کشور با پر کردن فرم تقاضای استفاده از مزایای اضافه پخش و ارسال آن به امور شرکتهای دانش بنیان معاونت علمی و فناوری رییس جمهور، می توانند از این مزایا استفاده کنند.

پس از بررسی پرونده شرکت متقاضی، از سوی امور شرکتهای دانش بنیان معاونت علمی و فناوری رییس جمهور نامه تاییدیه به اداره کل بازرگانی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ارسال می شود.


دانلود فايل : form_taghaza&zavabet.zip ( 1602KB )